Scroll to navigate

Speciální projekty

Naše továrna vyrobí ročně obrovské množství dárkové porcelánové produkce...

LEANDER je jediná továrna v České republice, kde se porcelánové výrobky vyrábějí ručně čili manufakturním způsobem.

Naše továrna vyrobí ročně obrovské množství dárkové porcelánové produkce. Vždy se snažíme jít s dobou a dělat radost našim zákazníkům nejen klasickými, ale i současnými projekty.

Velké oblibě se těší sady porcelánu s dětskými motivy. Jak je známo, dobrý vkus se vštěpuje od malička. Co může být pro malého mlsouna příjemnější a zajímavější, než objevit na dně svého vlastního porcelánového talířku zábavné zvířátko? Nebo vypít horké mléko z porcelánového hrnečku s obrazem Ježíška v době, kdy se vaše dítě právě těší na Vánoce?

Naši zákazníci mohou udělat radost svým starším dětem krásnými porcelánovými nástěnnými hodinami, které je potěší veselým zabarvením a naučí správně určovat čas.

Ve vašem okolí se brzy objeví novorozeně? Nevíte, co koupit jako dárek jeho budoucím rodičům? Nemějte pochybnosti. Manufaktura LEANDER vyrobí pro vás skvělou dětskou sadu v tradičních světle modrých nebo růžových odstínech. Ozdobným prvkem může být znamení zvěrokruhu vytouženého nového člena rodiny nebo dárkový nadpis provedený ručně našimi mistry.

 

Vysoce profesionální výtvarníci továrny LEANDER vyvinuli pro vás mnoho jednotlivých výrobků z porcelánu, které si budete chtít pořídit domů nebo jako dárek pro blízké a kamarády. Některé z nich svými kořeny sahají až do starých časů, například, porcelánové krbové hodiny, jejichž historie začala ještě v době baroka. Ve své současné podobě byly vyvinuty a realizovány na konci 80. let 20. století českými průkopníky v oblasti designu. To, že se tyto výrobky vyrábějí dodnes, slouží důkazem povedenosti projektu a vhodného ztvárnění.

Skvělým suvenýrem nebo upomínkou z návštěvy České republiky poslouží porcelánový pivní půllitr s uchem a víkem v tradičním tvaru. V této zemi se přece vyrábí nejlepší pivo na světě!

Ručně vyrobené porcelánové šálky, vázy, tácy, mlýnky na kávu a koření, konvice na čaj, na kávu a na mléko… seznam je nekonečný!

Pro nás je skutečně důležité, aby si každý zákazník manufaktury LEANDER vždy našel to, co hledá. Můžeme se pochlubit tím, že náš sortiment je nesmírně bohatý a ročně se doplňuje o nové modely.


Prohlédnout katalogy

Kontaktovat Leander

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.


© 2008 - 2023 by Leander
Burak.Media - Website development