Scroll to navigate

Sabina

Gurmány a hédonisty zase potěší šálky na arabskou kávu, svícny a mísy na ovoce

České nádobí z porcelánu se vždy těšilo oblibě nejen doma, ale i v zahraničí. Dnes je LEANDER světově známou značkou, která důstojně reprezentuje českou tradici výroby porcelánu na mezinárodním trhu.

Sabina je jednou z nejznámějších kolekcí značky LEANDER. Právě tato kolekce je skvělým příkladem toho, jak minimalismus a ergonomie výrobků dokážou do vašeho života přinést dodatečný prožitek, ať se jedná o základní jídla dne nebo šálek čaje s cukrovím z lineckého těsta.

Díky široké nabídce dekorů na každý den a také různorodosti výrobků je porcelánové nádobí Sabina posledních několik desítek let jednou z nejprodávanějších kolekcí naší porcelánky LEANDER.

Kolekce Sabina nabízí zákazníkům nejen tradiční české jídelní, čajové nebo kávové soupravy, ale i četné výrobky pro každodenní použití, jako jsou, například, podnosy na muffiny, máselničky a kroužky na ubrousky. Tyto důležité „drobnosti“ zpříjemní vaše stolování a dodají pohodu.

Pro slavnostní události přijdou vhod elegantní porcelánové etažéry a vícedílné kabarety z kolekce Sabina. Naprostým hitem je nádherný džbánek na smetanu v podobě kravičky, a to jak mezi českými zákazníky, tak i mezi návštěvníky České republiky.

 

Sabina

Gurmány a hédonisty zase potěší šálky na arabskou kávu, svícny a mísy na ovoce.

Porcelán z kolekce Sabina dokáže uspokojit požadavky jakékoliv náročnosti. Ne nadarmo se toto porcelánové nádobí těší oblibě u vládních institucí v mnoha zemích.

Důvody tak velké popularity českého porcelánového nádobí Sabina spočívají mimo jiné ve velké rozmanitosti dekorů. Vedle minimalistického zdobení platinou, které dodává bílému porcelánu „šmrnc“, zde najdeme i luxusní barokní vzory v šedé a světlemodré barvě.

Máte-li rádi italský styl, jeho moderní vzhled a praktičnost, pak vás geometrické tvary jemně orámované lesními plody na porcelánovém nádobí Sabina přimějí zapomenout na všechno a vychutnávat si daný okamžik. Milovníkům středomořské kuchyně se jistě zalíbí porcelánový podnos na pizzu, který byl našimi mistry vyvinut před několika lety speciálně pro kolekci Sabina.

Nejpopulárnější italské motivy v současné interpretaci jsou v jistém smyslu vizitkou značky LEANDER. Právě proto v rámci nabízené produkce zaujímá kolekce porcelánu Sabina ústřední místo. Jsme si jisti, že toto porcelánové nádobí nikoho nenechá lhostejným. Pokud se ale takový člověk najde, doporučujeme mu, aby si prohlédl klasické kolekce porcelánky LEANDER.

Vysoce kvalitní český porcelán má staletou tradici, která se předává z generace na generaci. Stejně tak se svérázným předmětem dědictví často stává i rodinný porcelán značky LEANDER, který rodiče slavnostně předávají svým potomkům.


Prohlédnout katalogy

Kontaktovat Leander

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.


© 2008 - 2023 by Leander
Burak.Media - Website development