Scroll to navigate

Nádhera Sabiny

V dnešní době individualismu každý touží odlišovat se alespoň trochu od ostatních

Jednoduché tvary olemované nádherným zdobením jsou výtvorem návrhářů porcelánky LEANDER, kteří tento styl využili v kolekci porcelánu Nádhera Sabiny a jejích variacích.

Porcelán v původní kolekci Sabina nebyl okázalý, jelikož měl sloužit jako nádobí na každý den. Světový úspěch českého porcelánového nádobí z kolekce Sabina napomohl tomu, že se naše porcelánka LEANDER rozhodla navrhnout bohaté zdobení pro již oblíbenou zákazníky kolekci Sabina. A tak vznikla naprosto nová kolekce Nádhera Sabiny.

Pro porcelánové nádobí z kolekce Nádhera Sabiny jsou typické především luxusní dekory se zlatými nebo platinovými ornamenty. Nicméně se zde najdou i předměty v klasickém stylu s méně okázalým zdobením.

Porcelán Nádhera Sabiny je názornou ukázkou současného přístupu k velkým úspěchům minulosti. Návrháři a umělci naší porcelánky LEANDER stále modernizují modely, aby odpovídaly požadavkům kladeným současnou dobou a zapadly do moderního interiéru.

Je nesmírně zajímavé sledovat, jak se klasický design projeví v nové kvalitě, když se skloubí známý tvar s novým, náročnějším zdobením. Porcelán z kolekce Nádhera Sabiny je navržen tak, aby se stal ideálním doplňkem bytů a domů se současnými dispozicemi a designem.

 

V dnešní době individualismu každý touží odlišovat se alespoň trochu od ostatních. Množství a rozmanitost řád porcelánových výrobků nabízených v rámci kolekcí Sabina a Nádhera Sabiny vám umožní sestavit naprosto individuální kompletaci.

Inovátoři si mohou zkusit ozdobit svoje unikátní bydlení stejně nestandardním porcelánem. Samozřejmě je vždy možné zakoupit si klasickou soupravu porcelánového nádobí, nicméně tvůrčí přístup se mnohdy vyplatí. Nechte se inspirovat nabídkou porcelánky LEANDER.

Značka LEANDER se vždy opírá o historický odkaz, ale zároveň se snaží jít s dobou. Právě proto naši návrháři stále vymýšlejí nové a nové modely, z nichž některé jsou zcela unikátní. Ročně porcelánka LEANDER vyrobí několik nových dekorů ke každé kolekci, aplikují se nové trendy u standardně nabízených řad, což milovníkům porcelánu umožňuje vytvářet vlastní sbírky porcelánového nádobí a rozšiřovat je.

Naši zákazníci dobře vědí, že si vždy mohou objednat jakýkoliv detail nebo jednotlivý předmět z kolekce, pokud se jim nějaký kousek rozbije. Je to možné díky tomu, že se veškeré nádobí značky LEANDER vyrábí ručně. Tato flexibilita nás výhodně odlišuje od mnoha jiných továren na porcelán, kde se nádobí vyrábí na běžícím pásu a ve velkém množství.

I když již máte nějakou oblíbenou kolekci od porcelánky LEANDER, doporučujeme se blíže seznámit s kolekcí Nádhera Sabiny. Budete zcela určitě okouzleni kombinací klasických tvarů a nádherných dekorů, kde se kloubí věčná klasika a rychlost moderního života.


Prohlédnout katalogy

Kontaktovat Leander

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.


© 2008 - 2023 by Leander
Burak.Media - Website development