Scroll to navigate

Mary Anne. Léto

Letní variace dekorů porcelánu v rámci kolekce Mary Anne

Bez ohledu na to, nakolik jste zběhlí v prostírání a stolování, porcelánová souprava Mary Anne. Léto uspokojí i toho nejnáročnějšího zákazníka s nadstandardními požadavky. Kolekce Mary Anne. Léto značky LEANDER totiž přináší široký výběr porcelánového nádobí a doplňků.

Přejete si večeřet jako králové? Zvolte si jídelní soupravu Mary Anne. Léto v „královské“ kompletaci! Talíře na rybí kosti, džbánky na vodu a džusy, lisy na citrusy, vázy, toto vše a mnoho dalšího jsme vám schopní nabídnout na jednom místě. Toužíte nasednout do stroje času a ocitnout se, například, ve viktoriánské době? Rádi pro vás sestavíme set nádobí v historickém stylu.

Přemýšlíte-li o tom, jak podpořit rodinné tradice stolování nebo jak jim přidat veselejší či slavnostnější tón, dokupte si ke své soupravě nádobí porcelánový zvoneček z kolekce Mary Anne. Léto. Co může být lepší než kouzelné vyzvánění zvonečku, který oznamuje, že je čas, aby se rodina sešla u společného oběda či večeře?

Letní variace dekorů porcelánu v rámci kolekce Mary Anne. Léto zahrnují zcela odlišné přístupy k designu nádobí, které porcelánka LEANDER stále doplňuje o nové trendy.

Jsme si jisti, že se vám zalíbí jemný rozpustilý motiv fialek. Tato jídelní souprava hazky zapadne do interiéru vaší kuchyně v rodinném domě. Kávové a čajové sety zajistí vašemu ránu klid a romantiku a vám dodají inspiraci pro celý zbytek dne.

 

Mary-Anne

Máme něco i pro milovníky smaragdové barvy. V rámci kolekce Mary Anne. Léto nabízíme porcelánové nádobí i v tomto barevném provedení, které je navíc doplněno lehkými tahy 24karátového zlata.

Hledáte-li něco tradičního a typického, pak nelze nechat bez povšimnutí jídelní soupravu Mary Anne. Léto s husím motivem. Tyto „husy“ jsou po dobu již více než 30 let bestsellerem značky LEANDER.

Čeští zákazníci jsou dobře obeznámeni s klasickým českým dekorem, tzv. cibulákem. Naši umělci vdechnuli tomuto designu nový život a zvýšili jeho atraktivitu. Klasický modrý vzor na tomto porcelánovém nádobí skvěle ladí s podávanými jídly. Jakýkoliv pokrm, ať už pohanková kaše, chřest nebo pistáciový dort, vypadá na talíři z kolekce Mary Anne. Léto mnohem chutněji. Ověřte si to sami!

Za dobrý tón se považuje, když má člověk doma několik „sezónních“ souprav nádobí. Porcelánka LEANDER se postarala o to, abyste si i během tuhé zimy mohli užít čaj v rodinném kruhu z letní čajové soupravy Mary Anne. Léto a aby teplá atmosféra u vás doma porazila chladné počasí za oknem. Nebo naopak můžete oslavit příchod léta a naservírovat lehký oběd na talířích s fialkovým motivem.

Porcelán je předmětem každodenního použití. Budete překvapeni, jak rychle se kolekce porcelánového nádobí Mary Anne. Léto značky LEANDER stane součástí vašeho života a věrným partnerem.


Prohlédnout katalogy

Kontaktovat Leander

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.


© 2008 - 2023 by Leander
Burak.Media - Website development