Scroll to navigate

Mary Anne. Klasika

Porcelánové nádobí na každodenní použití

Hledáte porcelánové nádobí na každodenní použití? Pak nepřehlédněte kolekci Mary Anne. Klasika, kterou nabízí česká porcelánka LEANDER.

Při navrhování této porcelánové soupravy jsme se snažili o to, aby nádobí bylo jednoduché, praktické a pohodlné při použití.

Právě proto má kolekce Mary Anne. Klasika velice promyšlené zdobení. Je záměrně ochuzena o pozlacení, což umožňuje bezpečné použití tohoto porcelánového nádobí i v mikrovlnné troubě.

Mnohé dekory na předmětech z kolekce Mary Anne. Klasika byly inspirovány stylem „country“, což je jeden z nejvlídnějších a nejdemokratičtějších stylů ve světovém designu.

Country jako styl se zrodil ve 20. letech minulého století v Americe a měl původně zdůraznit venkovské kořeny domácího vybavení. V 50. a 60. letech získal tento styl srdce Američanů, Evropanů i jiných národů, a to díky své jednoduchosti a praktičnosti. Pro styl country je typické použití přírodních barev a materiálů.

Nejčastěji bývá venkovský styl vítán v kuchyni, kde vytváří pocit útulnosti a vrací nás zpět do okamžiků z našeho dětství tráveného na venkově u babičky. Jídelnu lze ozdobit soškami a závěsnými porcelánovými talíři s venkovskými motivy.

 

Mary Anne. Klasika - porcelánové nádobí na každodenní použití

Proutěný nebo dřevěný nábytek, pletené polštáře, dřevěné nebo dlážděné podlahy, věci z blešího trhu, živé rostliny a samozřejmě sada neokázalého nádobí, to vše jsou typické znaky stylu country. Nádobí se kromě jednoduchosti vyznačuje přesností tvarů a linií, minimálním ozdobením a jednotností textur.

V kolekci Mary Anne. Klasika si naši zákazníci mohou vybrat z rozmanité nabídky, která se liší především zdobením. Máme zde i tradiční český cibulák, což je světově známé ozdobení modro-bílým cibulovým vzorem, pak motivy loveckého domku, dále zábavné tradiční „husy“ a výrazné ovocné motivy.

Nabízíme také variace s modrým kobaltem a pozlacením.

Rozsáhlost produktové škály, která je pro manufakturu LEANDER typická, je zárukou toho, že u nás vždy snadno najdete to, co hledáte. V rámci kolekce Mary Anne. Klasika si můžete vybrat kompletní jídelní soupravu, čajový nebo kávový set, dále jednotlivé předměty jako dárky nebo doplňky do interiéru.

Kolekce Mary Anne. Klasika je skvělá volba pro všechny, kteří preferují jednoduchost a pohodlí, ale zároveň chtějí zpestřit svůj každodenní život.

Rádi bychom zdůraznili, že při zakoupení porcelánového nádobí značky LEANDER si můžete být jisti kvalitou pořízeného zboží. Naše porcelánové nádobí je vyrobeno z vysoce kvalitního porcelánu, neobsahuje škodlivé látky a je naprosto bezpečné pro lidské zdraví.


Prohlédnout katalogy

Kontaktovat Leander

Vyplňte následující formulář a jeden z pracovníků služby zákazníkům se s Vámi spojí do 24 hodin.


© 2008 - 2023 by Leander
Burak.Media - Website development